Herşey Dahil Belek Otelleri

Herşey Dahil Belek Otelleri

Herşey dahil Belek otelleri Antalya Serik’in güzel beldesi Belek’te herşey dahil hizmet veren otellerdir. Bu otellerde hem herşey dahil hizmetin hem de Belek’in eşsiz doğasının keyfini sürebilirsiniz.

Otellerin çeşitli konseptleri vardır: Genelde şehir otellerinde olan ve sadece kahvaltının dahil olduğu oda kahvaltı, sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin dahil olduğu yarım pansiyon, üç öğünün de dahil olduğu tam pansiyon, üç öğünle birlikte ara öğünlerin ve yerli içkilerin dahil olduğu herşey dahil, herşey dahilin özelliklerine ilaveten yabancı içkilerin de dahil olduğu ultra herşey dahil.

Herşey Dahil Belek OtelleriHerşey dahil oteller Belek’te tatilcilerin en çok tercih ettiği otellerdendir. Çünkü bütün ihtiyaçlarını otel kompleksi dahilinde karşılayabilirler. Sadece yiyecek düzeni değil ücretli ve ücretsiz aktiviteler de herşey dahil Belek otelleri kapsamındadır. Böylece otelinizden hiç çıkmadan dört dörtlük bir tatil geçirmeniz mümkün.

Ultra herşey dahil oteller herşey dahil otellerden biraz daha farklıdır. Bu otellerde yabancı içkiler de otel fiyatına dahildir. Yabancı içkilere ekstra ücret vermek istemiyorsanız bu konsept sizin için daha uygun olacaktır. Hele sevdiğinizle balayı tatili için Belek otellerini tercih ettiyseniz romantik akşam yemeklerinizde veya akşam yemeklerinizden sonra şarabınızı, şampanyanızı, viskinizi yudumlamanın keyfi hiçbir şeye benzemez…

Belek Otelleri

Peki neden başka oteller değil de Belek otelleri ? Belek çok profesyonel bir biçimde tesis edilmiş bir turizm bölgesidir. Çam ve okaliptüs ormanları arasındaki araziye en lüks kalitede oteller inşa edilmiştir. Bu oteller doğayı korumaya devam etmiş ve Belek’in tertemiz deniziyle altın sarısı kumlarını kirletmemiştir. Belek’in hemen hemen her plajı Mavi Bayrak sahibidir. Belek ayrıca uluslarası bir golf cennetidir.

Herşey Dahil OtellerBelek’e ulaşım çok kolaydır. Birçok otobüs firmasının direkt Belek’e seferi vardır. Kendi aracınızla da kolayca gidebilirsiniz. Uçakla Antalya havaalanında inerek Belek’e otobüsle veya özel transfer araçlarıyla otelinize ulaşabilirsiniz. Tatil şirketinizin özel transfer servisi olup olmadığını öğrenin.

Tatilinizin tamamını otelde geçirmek istemiyorsanız Belek’in çevresi ve yakın beldelerde gezip görebileceğiniz birçok yer var. Aspendos Antik Kenti’nde 20 bin kişilik amfitiyatro ve su kemerleri günümüze neredeyse bozulmadan ulaşabilmiştir. Antik Pamfilya bölgesine uzun yıllar başkentlik etmiş Perge Antik Kenti’nin kalıntıları da ziyaret edilebilir yerlerdendir. Kurşunlu Milli Parkı’nda hem Kurşunlu Şelalesi’ni hem de binlerce türde bitki ve hayvanı görme şansına erişeceksiniz. Şanslıysanız nadir türleri fotoğraflamanız da mümkün.

Belek erken rezervasyon otelleri de size uygun fırsatlar sunacaktır. Hem herşey dahil hem de 5 yıldızlı Belek otelleri bu dönemde %40’lara, hatta %45’lere varan indirimlerle, 12 aya varan taksit seçeneklerle, 4 ay taksit erteleme imkanıyla, 3 gün öncesine kadar iptal garantisiyle rezervasyon yapmanızı bekliyor.

Herşey Dahil Belek Otelleri” üzerine bir yorum

  1. Geçtiğimiz hafta Belek’teydik. Henüz haziran başı olmasına rağmen denizi ve sahili çok güzeldi. Yaz sonu tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Gitmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim. herşey dahil otel tercih etsinler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir