Ekonomik Belek Otelleri

Ekonomik Belek Otelleri

Ekonomik Belek otelleri Belek’in muhteşem manzarasının eşliğinde dört dörtlük kalitede hesaplı bir tatil yapma fırsatını size sunan otellerdir.

Belek, turizmin hızla yükselen ve gelişen yıldızlarından. Belek tatili birçok kişinin hayallerini süsler hale geldi. Belek Antalya’nın Serik ilçesinde çok özel bir coğrafyada yer alıyor. Bir yanda yemyeşil çam ve okaliptüs ormanları, bir yanda masmavi deniz, diğer yanda muazzam Toroslar. Tam ortada bir dünya cenneti. Belek nispeten küçük ve nüfusu az bir yerleşim yeriyken şimdi en lüks otellerin sıra sıra dizildiği bir turizm beldesi. Birçok tatilci Belek’i üstün hizmet kalitesi sunan tesisleri ve muhteşem bir otel deneyimi yaşamak için tercih ediyor. Belek, gelirini turizm dışında tarımdan da sağlıyor. Haliyle gittiğinizde birçok meyve ve sebzenin en hasını, en organiğini tatmanız ve satın alıp eve götürmeniz mümkün. Belek’te huzur sizi bekliyor. Stresinizi atmanız için ideal bir yer.

Ekonomik Belek Otelleri

Belek’te gezilecek yerler genelde Belek’in yakın çevresinde bulunuyor. Aspendos Antik Kenti ve Belek Antik Kenti ile Kurşunlu Milli Parkı Belek’teyken ziyaret edebileceğiniz yerler arasında. Aspendos Antik Kenti’nin adı eski Anadolu dilinden gelir ama kent Yunan göçlerinden sonra inşa edilmiştir. Ta MÖ 1200’lü yıllarda inşa edilen Aspendos Tiyatrosu bugün hala ayakta, hala gezilebiliyor, hatta sağlamlığını koruduğu ve muhteşem bir akustiğe sahip olduğu için hala konserlere, tiyatrolara ve başka etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Perge Antik Kenti Side yakınlarındadır ve uzun zamanlar Pamfilya uygarlığına başkentlik yapmış. Kurşunlu Milli Parkı Kurşunlu Şelalesi ve çevresini kapsar. Burada binlerce bitki ve hayvan türüne rastlayabilirsiniz. Gitmeden önce fotoğraf makinelerinizi hazırlamayı ve yürüyüş için rahat ayakkabılar giymeyi ihmal etmeyin.


Ekonomik Belek otelleri
bir ölçüde göreceli bir kavram çünkü sizin ayırabileceğiniz bütçeye ve tatil zevkinize göre değişir. Belek butik otelleri ile samimi ve mütevazı bir ortamda konaklayabilir ve Belek’in tadını böyle çıkarabilirsiniz. Ama bu bölge özellikle 5 yıldızlı Belek otelleri ile ünlüdür. Belek otelleri üstün hizmet kalitesi ve işinin uzmanı çalışanlarıyla lüks bir zaman geçirmenizi sağlayacak. Daha hesaplı bir tatil yapmak için otelinizin konseptine dikkat edin. Herşey dahil Belek otelleri ve ultra herşey dahil Belek otelleri konaklamanız sırasında yiyecek ve içeceklere ekstra ücret ödememenizi sağlayacak. Daha da uygun fiyatlardan yararlanmak için Belek erken rezervasyon dönemini yakından takip edin. Reddedilemez indirimler ve ödeme seçenekleri sizi bekliyor.

 

Ekonomik Belek Otelleri” üzerine bir yorum

  1. 2013 Temmuz ayında, 4 yıldızlı, küçük ama sevimli bir otelde kaldık.Çalışanları sıcak ve samimi, yemekleri sınıfına göre iyi sayılır, temzilik ve hijyen konusunda sıkıntı yaşamadık, ancak denize gitmek için servis aracı ile gidilmesi gerekiyor. bunun dışında sorun yaşamadık memnun ayrıldık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir