Su kaydıraklı oteller

Belek Su Kaydıraklı Oteller

Eğlenceli bir tatilin vazgeçilmezi olan aquaparklı oteller her geçen gün daha farklı konseptler ve aktiviteleri ile tatilcilerin huzuruna çıkmaya devam ediyor. Muhtemelen pek çok insan bu tatil deneyimini yaşamadan aquaparkların eksikliğini hissetmiyordur fakat bu deneyimi yaşayanlar için ise çok eğlenceli bir tatil anısı olarak hafızalardaki yerini koruyordur. İçinde çeşitli devasa kaydıkların yer aldığı ve bu kaydırakların havuzla birleştiği aquaparklı oteller, bazen inanılmaz konseptelere sahip olabiliyorlar. Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de bu özelliği ile öne çıkan pek çok otel bulunmaktadır.

Belek Su kaydıraklı oteller özellikle çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği otellerden. Bu eğlence parkları tatil süresince hem çocuklara hem de yetişkinlere benzersiz bir eğlence fırsatı sunuyor. Su kaydırakları günümüzde çok yoğun ilgi görmektedir, bu sebepten birçok otel kompleksinde büyük ya da küçük bir su kaydırağı bulundurmaya çalışıyorlar. Bu renkli, düz ve ya kıvrımlı kaydıraklar bazı tesislerde denizle de buluşabiliyor. Su kaydırakları büyük olduğunda hareketi daha iyi sağlayabilmesi için kaydırağa su akışı veriliyor. Bazı kaydıraklarda tek kişi yerine arkadaşınızlada kayabilmenizi sağlayan tasarımlar mevcut olabiliyor. Brezilya’daki yaklaşık 42 metrelik Insano su kaydırağı en büyük kaydırak olma özelliğini elinde bulunduruyor.

aquaparklı oteller

Tatile çıkacak olanların otel seçimlerde aquaparklar önemli bir tercih sebebi haline gelmiştir. Bu sebepten birçok tesis için artık bu parklar büyük ya da küçük olarak mutlaka sahip olması gereken bir özellik halini almıştır. Size ve çocuklarınıza büyük keyif verecek bir tatil yaşamak için otel rezervasyonlarınızı erken yapmaya özen göstermelisiniz. Böylece, ucuz uçak bileti bulabilir ve uygun fiyatlara otellerdeki yerinizi ayırtbilirsiniz. Son yıllarda oldukça yaygınlaşan aqua parklı oteller sağladıkları üstün hizmet kalitesi ile konforu, eğlenceyi ve huzuru bir arada sunuyor. Bazı aquaparklı otellerde çeşitli dalga havuzlarıda bulunmaktadır. Çocuklar için ayrı, yetkişkinler için ayrı kaydırakları sayesinde çocuklar eğlenirken, ebeveyinlerin de güvenli şekilde dinlenmesine imkan sağlıyor. Aileler ve çocuklar için olduğu kadar arkadaşlarıyla harika bir tatil geçirmek isteyen gençler içinde oldukça eğlenceli anlar vaad etmektedir.

belek su kaydıraklı oteller

Bu yaz su kaydıraklı oteller mutlaka incelemeniz gereken tatil yerlerinden biri olmalı. Emin olun beklediğinizden çok daha güzel vakit geçirerek bunu her sene tekrar etmek isteyebilirsiniz. Lüks otellerin barındırdığı tüm donanım ve seçeneklere birde aquapark eklendiğinde her anı dolu dolu bir yaz tatili geçireceğinize emin olabilirsiniz. Bu devesa su parkları yazın kavurucu sıcağından kaçmak isteyenler için renkli ve eğlenceli bir ortam sunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir