Belek Otelleri

Belek otelleri Antalya’nın Serik ilçesindeki Belek’te bulunan, büyük çoğunluğu lüks olan tesislerdir. Bu oteller, genelde yaz sezonu hizmet verirler. Ama Akdeniz ikliminin ılımanlığı sayesinde Belek çoğu zaman ziyaret edilebilir bir atmosfere sahiptir.

Belek OtelleriBelek dar ve sakin bir tatil beldesi gibi gelebilir. Ama bu sizi yanıltmasın. Yemyeşil çam ormanları arasında inşa edilmiş lüks Belek otelleri ve tatil köylerinde sizi unutulmaz bir tatil bekliyor. Engin kumsallara sahip ve halk plajı dahil hemen her noktası Mavi Bayraklı. Böyle bir denizde yüzmek, böyle bir plajda güneşlenmek istemez misiniz?

Belek’te dünya çapında altı golf sahası bulunur. Mükemmel Akdeniz iklimi, masmavi deniz ve yemyeşil ormanlardan oluşan büyüleyici arka planı bu golf sahalarını Avrupa dışındaki en iyi golf sahaları haline getiriyor. Değişik golf sahalarında farklı yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Taze balık seviyorsanız Belek otelleri ve restoranlarında en iyilerini yemeniz mümkün. Birçok balık çeşidini tatmaya çalışın. Eve döndüğünüzde uzun süre tatları damağınızda kalacak. Belek, gelirini turizm dışında tarımdan da kazanır. Balık dışında başka doğal ve taze yiyecekleri de denerseniz kendi kendinize detoks yapmış olacaksınız.

5 Yıldızlı Belek OtelleriBirçok medeniyetin bir arada yaşadığı Pamfilya bölgesine başkentlik etmiş Perge Antik Kenti,  muazzam amfitiyatrosu günümüze ne kadar ulaşan ve hala konserlere ev sahipliği yapan Aspendos Antik Kenti, bulundurduğu bitki ve hayvan türlerinin çeşitliliğinden dolayı SİT alanı ilan edilen Kurşunlu Şelalesi Milli Parkı da Belek sınırlarına yakın olan ve vakit bulursanız ziyaret edebileceğiniz yerlerdendir. Buralara gittiğinize asla pişman olmayacaksınız.

Belek’i balayı tatili için de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Lüks Belek otelleri ve tatil köyleri balayı tatili için gelen çiftleri eksiksiz bir hizmetle ağırlayarak müthiş bir memnuniyetle uğurlarlar. Nesilden nesile anlatacak efsanevi bir balayı tatili için adresiniz Belek…

5 Yıldızlı Belek Otelleri

Belek otel fiyatları elbette otelin konseptine ve yıldız sayısına göre değişir. 5 yıldızlı Belek otelleri ve herşey dahil Belek otelleri arasından bütçenize ve zevkinize uygun olan otelleri kolayca seçebilirsiniz. Bütün Belek otellerinin en üst düzey konfor gözetilerek inşa edildiğine ve en üst düzey hizmet gözetilerek işletildiğine dair hiç şüpheniz olmasın.

Yine de daha ekonomik bir tatil yapmayı dilerseniz, Belek otelleri erken rezervasyon döneminde, yaz sezonunda olduğundan çok daha uygun fiyatlara otel bulabilirsiniz. Erken rezervasyon döneminde oteller hızlı dolabilir. O yüzden çabuk karar verip hızlı hareket etmenizde fayda var.

Belek otelleri sadece birkaç tık ötenizde. Belek tatilinden kendinizi mahrum bırakmayın.

Belek Otelleri” üzerine bir yorum

  1. Ailemle beraber tam 10 gün kaldık, giderken biraz çekinmiştik çünkü resimlerde görüldüğü gibi çıkmıyordu oteller, ancak belek otelleri tam olarak beklentilerimizi karşıladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir