Belek Tatili

Belek Erken Rezervasyon Otelleri

Belek erken rezervasyon otelleri erken rezervasyon döneminde Belek’te sezona nazaran oldukça ekonomik fiyatlara hizmet veren tatil otelleridir.

Erken rezervasyon otelleri Mart, Nisan ve Mayıs aylarında %40’lara veya %45’lere varan indirimli fiyatlar, 12 aya varan taksit olanağı ve 4 aya kadar taksit erteleme avantajı sunabilen otellerdir. Yaz sezonu genelde Haziran, Temmuz, Ağustos olarak kabul edilir. Ama imkanların gelişmesi ve havaların artık daha sıcak olmasıyla birlikte Mayıs, hatta Nisan ayı, Eylül ve Ekim ayları da birçok tatilcinin tercihleri haline geldi.

Belek Erken Rezervasyon OtelleriDaha sakin bir tatil isteyen tatilciler, tatillerini genelde okulların açık olduğu zamana denk getiriyorlar. Ege ve Akdeniz kıyılarını etkisi altında bulunduran Akdeniz iklimi sayesinde buralar yılın büyük bölümü tatile müsait durumda. Erken rezervasyon döneminde birçok otel, özellikle Belek otelleri oldukça hızlı doluyor. (Sadece yerli değil yabancı turistlerin de ilgi odağında olduğunu düşünürseniz aslında şaşırtıcı değil.)

Erken rezervasyon dönemini kaçıran tatilcilerse otellerin nispeten daha boş ve ucuz olduğu sezon dışı ayları tercih edebilirler. Ama özellikle okula giden çocuklu aileler için yaz sezonu dahilinde bir tatil ayarlamak gerekecektir.

Belek Erken Rezervasyon

Belek tatil otelleri erken rezervasyon dönemine özgü bütün fırsatları konuklarına sunuyorlar. Bu fırsatlar herşey dahil Belek otelleri ve Belek tatil köylerinden 5 yıldızlı Belek otelleri gibi lüks otellere kadar hemen hemen bütün Belek otellerinde geçerli. Ayrıca bir hafta veya daha uzun süreli bir tatil planlıyorsanız otelinizin gidiş dönüş otobüs biletlerini ücretsiz olarak temin edip etmediğini de öğrenin. Erken rezervasyonun uygun fırsatlarına bir de ulaşım ücreti eklense hoş olmaz mı?

Belek Balayı OtelleriBelek erken rezervasyon otelleri arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Ama sakın endişe etmeyin. Bu otellerin dört dörtlük hizmetinin yanına Belek’in muhteşem doğasını da eklemeyi unutmayın. Belek’in plajlarının hemen hepsi, halk plajı da dahil, Mavi Bayrak sahibi. Altın renkli kumları ipek gibi. Etrafındaki okaliptüs ve çam ormanları tam bir oksijen deposu. Civarlardan gelen organik sebze ve meyveler vücudunuzu toksinlerden arındırmak için ideal. Kısacası, Belek’te bir tatilde isteyebileceğiniz her şey ve daha fazlası var.

Belek sadece yaz tatili değil balayı tatili için de arzu edilen güzergahlardan. Belek balayı otelleri Belek’in muhteşem doğasıyla harmanladıkları muhteşem hizmetleriyle size unutulmaz bir balayı tatili yaşatacak. Balayı tatili için bir yer arıyorsanız ve hala karar veremediyseniz hemen Belek otellerine bakmakla başlayabilirsiniz.

Belek’te her tatile, her zevke, her bütçeye uygun oteller bulabilirsiniz.

 

Belek Erken Rezervasyon Otelleri” üzerine bir yorum

  1. Ocak ayında Belek’te bir tatil köyüne Temmuz için erken rezervasyon yaptırdık, umarım beklentilerimizi karşılar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir