Belek Butik Oteller

Belek Butik Otelleri

Belek butik otelleri Belek’in muhteşem doğası ve huzur verici atmosferini ruhunuzun derinliklerinde hissetmenize olanak tanıyacak butik otellerdir.

Butik oteller diğer tatil otellerinden bazı yönleriyle farklıdır. Öncelikle bir otel zincirine bağlı olmayan, ayrı bir işletmeye sahip bağımsız otellerdir. Bağımsız oldukları kadar özgün olmaları da gerekir. Mimarisi ve oda tasarımları kendilerine has olmalıdır. Elbette, konuklarının temel ihtiyacını da karşılamalıdır butik oteller. Gerek odaların içinde gerekse ortak alanlarda dört dörtlük bir konaklama için şart olan unsurlar muhakkak bulunmalıdır. Üstün hizmet kalitesi, profesyonel görevliler ve hijyen esastır. Butik otellerde kaldığınızda hem konforun hem de mekanın keyfini mütevazı bir şekilde sürersiniz.

Belek Butik OtelleriBelek, Antalya ilinin Serik ilçesine bağlı bir belde. Yemyeşil çam ormanları ve Mavi Bayraklı sahiliyle tatilcilerin göz bebeği. Belek, Avrupa kalitesindeki golf sahaları ve golf resortlarıyla da tatil tercihlerinde üst sıralarda. Belek’te kalırken bölgenin yerli halkı tarafından yetiştirilen doğal sebze ve meyvelerden tüketebilir, bu doğal sebze ve meyvelerden yapılan reçelleri, turşuları ve  başka çeşit çeşit organik ürünü tadabilir, satın alıp evinize götürebilirsiniz. Belek’in doğal ortamında daha birçok bitki ve hayvan türü yaşamını sürdürür. Belek’te gezilecek yerler Belek’in içinden ziyade etrafındadır. Belek’ten yaklaşık 25 km uzaklıkta Aspendos Antik Kenti ve Perge Antik Kenti’ni ziyaret edebilirsiniz. Aspendos Antik Kenti günümüze kadar neredeyse bozulmadan gelmiş ve müthiş bir akustiğe sahip amfitiyatrosuyla hala konserlere ve başka etkinliklere ev sahipliği yapar. Perge Antik Kenti antik çağda çeşitli uygarlıkları barındırmasıyla ünlü Pamfilya uygarlığına uzun süre başkentlik yapmıştır. Belek’e 20 km uzaklıkta olan Kurşunlu Milli Parkı Kurşunlu Şelalesi, yüzlerce bitki ve hayvan türüyle ziyaret edilmesi gereken bir doğa harikasıdır.

Belek Otelleri

Gelişmiş bir tatil merkezi olan Belek’te tabii ki butik otellerden çok daha fazla tesis bulunuyor. 5 yıldızlı Belek otelleri lüks bir tatil isteyenler için hizmete her zaman hazır. Belek 5 yıldızlı otellerde konukların konforu için hiçbir ayrıntıdan kaçınılmıyor. Daha hesaplı bir tatil arayan tatilciler herşey dahil Belek otelleri veya ultra herşey dahil Belek otellerinin sunduğu fırsatlardan yararlanabilirler. Belek erken rezervasyon döneminde çok daha uygun fiyatlarla beğeninize sunulur. Erken rezervasyon otellerini takip ederseniz hem en güzel yerleri erkenden kaparsınız hem de olağanüstü avantajlardan yararlanırsınız. Belek balayı tatili için de yurt içinde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz yerlerdendir. Romantizm yaşamak ve aşk tazelemek için Belek balayı otelleri biçilmiş kaftandır.

Siz yeter ki Belek’te tatil yapmaya karar verin, zevkinize ve bütçenize göre bir otel mutlaka bulursunuz.

Belek Butik Otelleri” üzerine bir yorum

  1. Yazın eşimle Belek tatili planlıyoruz. Genellikle beş yıldızlı ve her şey dahil oteller çıktı karşımıza. sizin sitenizde butik otelleri görünce dikkatimi çekti. kesinlikle bu otellerden yana kullanıcam hakkımı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir