Belek Otelleri

Serik’te bir cennet köşesi: Belek Akyaka Otelleri

Belek, Antalya Serik’te yer alan bir cennet köşesidir. Belek’in birçok güzel mevkii vardır ve herbiri çok sayıda üstün kaliteli tesis barındırmaktadır. Akyaka da istisna değildir. Belek Akyaka otelleri tatil anlayışınıza yeni anlamlar katmak için sizi bekliyor.

Akyaka Belek genelinde olduğu gibi yumuşacık kumsalları, masmavi denizi ve tertemiz doğasıyla tatil için en güzel seçeneklerden biridir. Gelişmiş tesisler, 5 yıldızlı oteller ve tatil köylerinin yanı sıra buraya büyülenip kalanlar için binalar ve yazlıklar da bulunur. Belek tatili istiyorsanız Akyaka otelleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Belek Akyaka OtelleriBelek otelleri Türkiye’deki turistik tesisler arasında en göze çarpanlardandır. Son 20-30 yılda hızla gelişen Belek her zevkten her bütçeye kadar sayısız seçeneği bir arada bulundurur. Belek’in yemyeşil doğa, birçoğu Mavi Bayraklı kumsal plajlar ve arkasında uzanan muazzam dağlarla bir yeryüzü cenneti olduğunu baştan belirtmek lazım. Hal böyle olunca buradaki oteller zaten 1-0 başlıyorlar sektördeki hayatlarına. Belek butik otelleri bu muhteşem atmosferi kendi özgün mimarileriyle birleştirip sükunet ve huzur bir dolu tatilin adresi olurlar. 5 yıldızlı Belek otelleri bu atmosferi hiçbir lüks ayrıntıdan kaçınmayarak ve aktivite çeşitliliği ekleyerek harmanlar. Belek balayı otelleri zaten fazla yorum gerektirmez. Bu manzarada ve böylesi otellerde aşk tazelemeyen, romantik anlar yaşamayan çift yoktur.

Belek TatiliGelelim Belek’te nasıl ekonomik tatil yapabileceğinize. Öncelikle, herşey dahil Belek otelleri ve ultra herşey dahil Belek otelleri yiyecek ve içecek masraflarınızı neredeyse sıfıra indirerek tatilinizde ekstra harcamalarınızı iyice azaltacak. Bir de Belek erken rezervasyon dönemi var elbette. Bu dönemde Belek’in dünya çapında rağbet gören otellerinde önceden yer ayırtabileceksiniz. Erken rezervasyon dönemi ta bahar aylarından yaz tatiliniz için yer ayırtmanızı sağlar. Ayrıca oldukça yüksek yüzdelerde indirimler ve cazip taksit imkanları, ödeme seçenekleri yer alır. Yani bu fırsatlar kaçırılacak gibi değil.

Belek OtelleriBelek’te gezilecek yerlerin başında muhteşem plajlar gelir. Ama Belek çevresini de gezmek isterseniz çok keyifli duraklar sizi bekliyor. Kurşunlu Şelalesi’nin bulunduğu Kurşunlu Milli Parkı muhteşem doğası, onlarca bitki ve hayvan türüyle çok değerli bir bölge. Belek’e yaklaşık 20 km. Belek’e 25 km kadar uzaklıkta iki antik kent var. Birisi amfitiyatrosu hala konserlere ve sahne sanatlarına ev sahipliği yapan Aspendos Antik Kenti. Diğeri de Pamfilya uygarlığına uzun yıllar başkentlik yapmış olan Perge Antik Kenti. Belek ve çevresi anlatmakla bitmeyecek kadar etkileyici.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir