5 Yıldızlı Belek Otelleri

5 yıldızlı Belek otelleri Antalya ilinin Serik ilçesinde Belek beldesinde hizmet veren süper lüks otellerdir. Belek tatili yapmak isteyen ve konfordan vazgeçmeyen bütün tatilciler 5 yıldızlı Belek otellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.

5 Yıldızlı Belek Otelleri5 yıldızlı oteller yıldız sayısını neye göre alır? Aslında, 4 yıldızlı oteller, yani first class oteller ile 5 yıldızlı oteller, yani deluxe oteller arasında fazla fark yoktur. Üst düzey hizmet ikisinde de mevcuttur ama 5 yıldızlı otellerin yatak kapasitesi daha fazladır. Bir otelin 5 yıldız alabilmesi için en az 100 yatak kapasitesine sahip olması gerekir. 5 yıldızlı otellerde en üst düzey hizmetler verilir ve alanında en deneyimli çalışanlar görevlendirilir. Bu oteller genelde geniş bir alana inşa edilmiştir ama çok daha küçük bir alanda aynı kalitede hizmet veren oteller de bulunur. 5 yıldızlı oteller zincir oteller olabilecekleri gibi, bağımsız küçük oteller de olabilir.

5 yıldızlı oteller genelde şehir merkezlerinde olur ama 5 yıldızlı tatil otelleri tatil beldelerinin merkezi olmasa da en güzel plajının bulunduğu bölgelerine kurulur. Otel odalarından dinlenme salonlarına ve restoranlarına, temizlikten havuzuna kadar kalitesini konuşturmak durumundadır. Oda servisleri genelde 24 saat mevcuttur. 5 yıldızlı oteller aktivite çeşitliliğini de zengin tutmalıdır. Spor salonları, fitness merkezleri, masaj salonları ve spa, deniz sporları 5 yıldızlı otellerde bulunabilecek ücretli ve ücretsiz aktiviteler arasındadır.

Lüks Oteller

Lüks Belek OtelleriBelek tatil otelleri genelde 5 yıldızlıdır. Belek’in muhteşem doğasından en iyi şekilde yararlanarak konuklarına unutulmaz tatil anıları yaşatırlar. Belek’in Mavi Bayraklı denizi, kadife kumları ve çam ormanlarıyla otellerin üstün hizmeti birleşince ortaya dört dörtlük bir tatil çıkar.

Herşey dahil Belek otelleri ve Belek tatil köyleri ile bu tatili taçlandırabilirsiniz. Herşey dahil oteller üç öğün yemek, ara öğünler ve bu öğünlerde alınan içeceklerle belli bir saate kadar yerli içkilerin otel ücretine dahil olduğu otellerdir. Ultra herşey dahil oteller yiyecek ve içecek düzenine yabancı içkileri de dahil eder. Diyelim ki sevdiğinizle balayı tatili için kalacağınız Belek otelinde romantik anlarınızı birkaç kadeh içkiyle süslemek de isterseniz ultra herşey dahil Belek otelleri tam size göredir.

Avrupa’yı aratmayan nitelikteki golf sahalarıyla Belek, ismini yurtdışında da duyurmaya devam ediyor. O yüzden özellikle yaz sezonunda akın akın yerli ve yabancı turistleri ağırlıyor. O yüzden Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında Belek otellerinde yer bulmakta zorlanabilirsiniz. Ama üzülmeyin, onun da çaresi var. Belek erken rezervasyon otelleri hem istediğiniz otellerde erkenden yer ayırtmanızı hem de oldukça uygun fiyatlardan yararlanmanızı sağlar. 5 yıldızlı Belek otellerinde tatil planınızı yapmaya başlayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir